Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro

AcasaCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

Distribuiţi | 

Erori ale clientului si ale patcher'ului !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 20
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Erori ale clientului si ale patcher'ului !   Joi Apr 12, 2012 6:48 am

Salut tuturor !
De cand cu noul client care ulterior a fost modificat nitel....font'ul si alte alea...intampin niste erori destul de dese si enervante si am vrut sa va aduc tuturor la cunostinta,in special staff'ului, despre aceste erori..si ca probabil..mai exista playeri (Sigur mai exista) care intampina errori similare Smile !
Parerea mea este ca aceste erori nu sunt locale (Nu depind strict de PC'ul meu ) deoarece sunt errori din acelea cu semnul intrebarii...errori care le intampin de cele mai multe ori in momentul in care pun jocul in bara si reintru sau cand ma teleportez dintr'un regat in altul !Sincer am incercat diverse modalitati incercand sa evit aceste erori,insa fara succes :@ !

As vrea sa stiu daca mai exista cineva care intampina aceelasi erori ca si mine,iar in cazul in care se poate face ceva pentru a le evita,as vrea sa imi aduceti la cunostinta solutia :] !

P.S Am rezolvat eroarea patcher'ului :] in felul urmator : click dreapta pe ''Launcher Metin2rospeed'' ,proprietati, sectiunea ''compatibility'' ,si am bifat ''Run as administrator'' !Acum mai ramane eroarea din joc...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

MesajSubiect: Re: Erori ale clientului si ale patcher'ului !   Joi Apr 12, 2012 7:46 am

La fel si la mine Smile
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper

Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Erori ale clientului si ale patcher'ului !   Joi Apr 12, 2012 8:20 am

eu nu am patit(deocamdata)..ce nu imi place e ca se incarca destul de greu si e un lag infernal..Neutral

Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 20
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Erori ale clientului si ale patcher'ului !   Joi Apr 12, 2012 9:56 am

OV1D1UU :* a scris:
eu nu am patit(deocamdata)..ce nu imi place e ca se incarca destul de greu si e un lag infernal..Neutral

Se incarca greu fiindca au fost adaugate mai multe fisiere => mai multe fisiere de scanat de catre patch'er => Mai mult timp de asteptare Smile !
Iar lagg'ul e posibil sa fie de la noile texturi !Nici la mine nu prea se pupa cu enhancement'urile din driveru de la placa video ...si nu se pune problema unui PC prea slab pentru a rula mt2 cu 32x AA + supersample !Doar ca...la 32x Framurile raman 60 (V-sync ON) constante insa jocul sacateaza...din diverse motive pe care inca nu le'am depisat...Cel mai problabil toata treaba asta e cauzata de noile texturi !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Erori ale clientului si ale patcher'ului !   

Sus In jos

Erori ale clientului si ale patcher'ului !
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)
» Instalator, electrician sau....multitask!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: