Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro

AcasaCalendarFAQMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

Distribuiti | 

Purul adevar .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
december
Membru
Membru

Data de inscriere : 29/08/2012

MesajSubiect: Purul adevar .   Sam Apr 13, 2013 10:41 am

Povestea a inceput acum multi ani , cand "rospeed" nu era nici macar 24/24 , cand un tanar de 15 ani a dat de acest server , find primul server privat a fost foarte incantat , dupa au inceput donatiile si el nu s-a lasat mai prejos de ceilalti si a inceput sa doneze , acel tanar find "ingerPazitor" a.k. "pita cu gem" a.k. "LaMure" iar in ziua de astazi cand acel tanar s-a maturizat si a ajuns la varsta de 17 ani , a observat ca acest server este o pierdere de timp.
Mai pe scurt , serverul "rospeed" A FOST ceva de vis , iar acum e un EDIT MARE !
Parerea mea e ca ar trebui sa se deschida noul speed , fara modate si alte EDIT !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Tavi
Helper
Helper

Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 18
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Sam Apr 13, 2013 12:39 pm

HD a scris:
Povestea a inceput acum multi ani , cand "rospeed" nu era nici macar 24/24 , cand un tanar de 15 ani a dat de acest server , find primul server privat a fost foarte incantat , dupa au inceput donatiile si el nu s-a lasat mai prejos de ceilalti si a inceput sa doneze , acel tanar find "ingerPazitor" a.k. "pita cu gem" a.k. "LaMure" iar in ziua de astazi cand acel tanar s-a maturizat si a ajuns la varsta de 17 ani , a observat ca acest server este o pierdere de timp.
Mai pe scurt , serverul "rospeed" A FOST ceva de vis , iar acum e un ca**t MARE !
Parerea mea e ca ar trebui sa se deschida noul speed , fara modate si alte cac***ri !

Marea majoritate vrea rospeedul vechi dar lumea evolueaza asa si srv..(si dupa mine in rau cu modatele) ;|

Iti recomand sa citesti - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si posibil sa ramai surprins placut.
Sus In jos
spaimasv
Membru
Membru

Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 18
Localizare : sebes

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Dum Apr 14, 2013 1:50 am

mmda, ar fi mai bine fara modate
Sus In jos
Lika.
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 28/03/2011
Localizare : Bacău

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Dum Apr 14, 2013 10:02 am

HD a scris:
Mai pe scurt , serverul "rospeed" A FOST ceva de vis , iar acum e un ca**t MARE !
Parerea mea e ca ar trebui sa se deschida noul speed , fara modate si alte cac***ri !
Hei Smile ... sunt total de acord cu tine, și eu am jucat pe atunci dar ... nu știu dacă cuiva îi pasă cu adevărat că unor playeri sau foști playeri nu le plac modatele atâta timp cât alții dau bani pentru ele :-s ... Și chiar dacă s-ar deschide iar cred că pentru a menține serverul tot ar trebui adăugate aceste modate deci mai devreme sau mai târziu vor aparea așa că :-?? ... Poate ar trebui să ne obișnuim cu ideea că rospeed-ul nu va mai fi la fel. Very Happy
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper

Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Lun Apr 15, 2013 5:38 am

Se va deschide un nou server fara modate , Angel lucreaza la el

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.metin2rospeed.ro
[Owner]Angel
Admin
Admin

Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 25
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Lun Apr 15, 2013 6:53 am

Lika pe serverul 2 nu vor fi modate. Doar bonusurile 6/7 in itemshop.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metin2rospeed.ro
PVP
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 19
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Lun Apr 15, 2013 7:12 am

Si cat donezi pt 6/7 iti iei un echipament mod...Tampenie totala...
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite

Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Lun Apr 15, 2013 7:26 am

Nimic nu e moca in romania de azi.
Daca voi credeti ca totul va fi ca acum 3-4ani cand clientul era ala pe care bagai hack x10 tread wall hack si tot ce vrei va inselati acel sv avea bns 6/7 era moca.
Acest sv va fi ca acela numai ca voi fi lucruri noi fata de acesta si nu vor exista modate decat bonusirule de jos 6/7.
Si daca tot vreti sa va asigurati ca atunci cand cleintul va fi pe dedicat nu vor fi modate angel poate ca la siteul serverului2 sa stearga din baza de date fisierele(notepadurile ca sunt niste litere si cifre) de la moduri si asa va veti asigura ca nu exista mdoate pe acel server Smile .
Asa ca angel stie ce facestati chill ca o sa fie frumos Smile .
Poate la sfarsitul luni este on bounce .
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin

Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 25
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Lun Apr 15, 2013 9:42 am

Momentan ma impart intre servere si licenta deci putina intelegere nu ar strica Smile
KoЯn ;x diferente intre bonusuri si echipamente sunt destule care avantajeaza atat serverul, cat si jucatorii.
Cateva dintre acestea ar fi:
- Iteme ilegale nu pot exista.
- Timpul de asteptare de creare a unui item este relativ scurt, doar diferenta de primire a monedelor in cont, in rest nu mai astepti ca dupa echipament.
- Nu va mai fi nevoie sa cumperi tot echipamentul pentru ca apare un singur item nou si vrei sa il bonusezi si pe acela.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metin2rospeed.ro
ScRe3nN
Helper
Helper

Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Mar Apr 16, 2013 11:19 am

[Owner]Angel a scris:
Momentan ma impart intre servere si licenta deci putina intelegere nu ar strica Smile
KoЯn ;x diferente intre bonusuri si echipamente sunt destule care avantajeaza atat serverul, cat si jucatorii.
Cateva dintre acestea ar fi:
- Iteme ilegale nu pot exista.
- Timpul de asteptare de creare a unui item este relativ scurt, doar diferenta de primire a monedelor in cont, in rest nu mai astepti ca dupa echipament.
- Nu va mai fi nevoie sa cumperi tot echipamentul pentru ca apare un singur item nou si vrei sa il bonusezi si pe acela.

Ai primit un raspuns clar , Cred ca se poate da TC .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Purul adevar .   Astazi la 5:06 pm

Sus In jos

Purul adevar .
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: